Muži

BKM SPU Nitra - PU Prešov Iskra Svit "B" 138:61 (59:29)

Nitra: Pondela 23, Mäsiar 21, Magdolen 20, Danielič 17, Lukniš 9 (Adamík 22, Láštic 18, Vencelík 8, Šedivý)

Prešov: Ščavnický 24, Valent a Majcher po 12

Nadstavba 1.ligy mužov pokračovala pod Zoborom zápasom Nitranov proti Prešovu. Zverenci Ľubomíra Urbana diktovali tempo už od úvodných minút stretnutia. Ujali sa vedenia, ktoré pred odchodom do šatni na polčasovú prestávku, navýšili na rozdiel tridstiatich bodov (59:29). Po výmene strán dominancia Nitry pokračovala. Hostia, s oklieštenou zostavou, sa na rozbehnuté družstvo Ľubomíra Urbana nedokázali bodovo dotiahnuť a domov odchádzali s vysokým mankom 61:138.

Ohlas po zápase:

Ľubomír Urban (tréner Nitry): "V stretnutí sme dosiahli vysoké víťazstvo proti družstvo z Prešova. Treba pochváliť celý náš kolektív, že odohral 40 minút v dobrom nasadení. Myslím si, že chlapci si basketbal zahrali z chuti, kolektívne, s veľa asistneciami a s úspešnou streľbou, takže určite spokojnosť s ich výkonom."

Mladší mini

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 42:65 (21:36)

Nitra: Dragún 19, Kollár 10, Bortník 8, Čuka 4, Rumanovský 1, Valášek, Civáň, Jurišič, Gašpar, Gkortsilas, Fertaľ

Juniori

MBK Victoria Žilina 110 : 71 BKM SPU Nitra (30:26, 29:12, 29:12, 22:21)

Nitra: Foltín M. 25, Sáraz 20, Konc 11, Magušín 11, Chovanec 2 (Rosinský 2)

IMC Slovakia Považská Bystrica 112 : 81 BKM SPU Nitra (28:21, 32: 23, 31:19, 21:18)

Nitra: Láštic 23, Foltín M. 19, Konc 13, Sáraz 10, Magušín 7 (Chovanec 7, Rosinský  2)